تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - عجیب‌ترین مجسمه‌های دنیا!!!!!
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر
آبی که در هوا معلق است، یا خانه‌ای که یک کوسه در سقف آن فرو رفته ممکن است تنها در خیالات به وقوع بپیوندند اما مجسمه‌سازانی در نقاط مختلف دنیا این خیالات را به واقعیت تبدیل کرده‌اند. در گوشه و کنار دنیا مجسمه‌هایی وجود دارد که نه تنها به خاطر تکنیک ساخت‌شان که به خاطر ایده منحصربفردشان برای مردم جذاب هستند.مجسمه‌هایی که نطیر آنها را در هیچ‌کجای دیگر دنیا نمی‌توان یافت.
●شیر آب جادویی:

بیا تو بندر

یکی از این مجسمه‌ها شیر آبی است که در هوا معلق است و از آن آب جاری است. آبی که به نظر می‌رسد هیچ‌گاه تمام نمی‌شود.این مجسمه در پارک آبی شهر کادیز در جنوب اسپانیا قرار دارد.راز این مجسمه در این است که لوله آبی درون جریان آبی که از آن خارج می‌شود قرار دارد و آب را به بالا و درون شیر آب می‌برد.

● مجسمه خانم شاپو:

بیا تو بندر

مجسمه خانم شاپو در تقاطع دو خیابان در شهر بروکسل پایتخت بلژیک قرار دارد. این مجسمه پیرزنی را نشان می‌دهد که کیف پولش را درآورده و در حال شمردن پول‌هایش است. در حالی که سبد خریدی در دست دارد.
منطقه‌ای که این مجسمه در آن قرار دارد به خاطر جیب‌بری مشهور است و این طور به نظر می‌رسد که مجسمه‌ساز با گذاشتن این مجسمه در این منطقه دهن‌کجی به جیب‌برها کرده که نمی‌توانند کیف پول برنزی خانم شاپو را بدزدند.


  ● کرگدن معلق:

بیا تو بندر
یکی دیگر از مجسمه‌های عجیب دنیا مجسمه کرگدن معلق است که در شهر پوتسدام، در شرق آلمان قرار دارد.


  ● بیسکوئیت دو نفره:

بیا تو بندر

این دو نفر در حال خوردن بیسکوئیتی در مقابل موزه بوچئوم در شهر سئول کره جنوبی هستند. سازنده این مجسمه کو بوم‌جو است.