تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - طی حکمی توسط سردار سر لشکر جعفری غلامپور به عنوان فرمانده سپاه ناحیه دشتستان منصوب شد
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

طی حکمی توسط سردار سر لشکر جعفری غلامپور به عنوان فرمانده سپاه ناحیه دشتستان منصوب شد

چهارشنبه 29 مرداد 1393 03:06 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر


سردار جمیری اظهار داشت : آمریکا با ایجاد گروه داعش می خواست افکار عمومی دنیا را ترمیم کند و به آنها بفهماند کسانی را که ما در زندان های ابوغریب و گوانتانامو شکنجه می کنیم مسلمانانی نیستند که برای آزادی می جنگند بلکه تروریست هایی هستند که این جنایات را مرتکب می شوند.
سردار فتح‌الله جمیری عصر یکشنبه در آئین معارفه فرمانده سپاه دشتستان اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی فصل نوینی در جهان بود و نقشه های استکبار جهانی را به هم زد و این انقلاب توانست همه دنیا را تحت تاثیر خود قرار دهد.

وی به نقش بسیار مهم سپاه و بسیج اشاره کرد و افزود: سپاه و بسیج متعلق به همه مردم است و همواره تلاش دارد تا این آب و خاک و مردم را در مقابل توطئه ها و دسیسه های دشمنان حفاظت و حراست کند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در ادامه به تحولات منطقه نیز اشاره کرد و بیان داشت: آمریکا با مشاهده افزایش روزافزون قدرت ایران در سطح جهان و منطقه، با راه اندازی گروهک هایی نظیر داعش در منطقه تلاش دارد تا اینچنین تفکراتی را به عنوان تفکر اسلام در دنیا مطرح کند.

سکانداری امام خامنه‌ای عرصه را برای استکبار تنگ کرده است

وی تخریب پل مقاومت را به عنوان هدف دیگر استکبار جهانی در ایجاد گروه داعش عنوان کرد و ادامه داد: آمریکا تلاش داشت تا با سقوط دولت سوریه، ارتباط ما با لبنان را قطع کنند تا حیثیتی برای اسرائیل در جهان ایجاد کند.

جمیری در ادامه با اشاره به اینکه آمریکا با ایجاد گروه داعش می‌خواست افکار عمومی دنیا را ترمیم کند تصریح کرد: آمریکا می خواست به جهان بگوید که ما افرادی را شکنجه می کنیم که تروریست هستند و جنایات اینچنینی را مرتکب می شوند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به نقش بسیار مهم و اساسی و تاثیرگذار ولایت فقیه و امام خامنه‌ای در این عرصه اشاره کرد و افزود: سکانداری و ولایت امام خامنه ای عرصه را برای استکبار تنگ کرده است.

ایران اسلامی مرکز تفکر اسلامی در جهان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) با اشاره به نقش‌آفرینی‌های بسیج و سپاه در راستای موفقیت نظام اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان در این برهه یک جنگ فرهنگی را علیه ما آغاز کرده‌اند که ما باید آگاه باشیم.

حجت‌الاسلام حسین دشتی با اشاره به اینکه تمام نظام اسلامی سربازان مقام معظم رهبری در این جنگ فرهنگی هستند تاکید کرد: ایران اسلامی مرکز تفکر اسلامی در جهان است و به همین دلیل در جمهوری اسلامی مسئولیت فرهنگی وظیفه بسیار سنگینی است.

 بسیجیان دشتستان پیشرو در تحقق اهداف انقلاب هستند

نعمت‌الله غلامپور فرمانده جدید سپاه دشتستان نیز در این آئین اظهار داشت: شهرستان دشتستان حدود یک سوم از شهدای استان بوشهر را به خود اختصاص داده است و امیدوارم بتوانم خادم خوبی برای مردم این دیار باشم.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان شهرستان دشتستان همواره جلوتر از فرماندهان سپاه برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در تلاش هستند، اذعان داشت: امیدواریم با همکاری همه بسیجیان و پاسداران عزیز شهرستان بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

لازم به ذکر است که در این آئین از نعمت‌الله غلامپور به عنوان فرمانده جدید سپاه دشتستان معارفه و از تلاش‌های سرهنگ پاسدار احمد عالی فرمانده سابق تقدیر شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 30 مرداد 1393 03:15 ب.ظ