تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - بخشدار جدید شبانکاره معرفی شد
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

بخشدار جدید شبانکاره معرفی شد

پنجشنبه 30 مرداد 1393 03:29 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر
در این آیین مسلم سلیمانی به عنوان بخشدار شبانکاره معرفی و از خدمات مختار چترسنجی(بخشدار سابق شبانکاره) تقدیر شد. فرماندار دشتستان صبح امروز در آیین معارفه بخشدار جدید شبانکاره اظهار داشت: دشتستان دارای 6 بخش و 9 شهر بزرگ است و خدمات‌رسانی به مردم مناطق شهری و روستایی باید مورد تاکید مسئولان باشد.

ارسلان زارع افزود: افزایش سطح کیفی خدمات‌رسانی به جامعه باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و در این زمینه نباید کم‌کاری و اهمالی صورت گیرد.

وی با اشاره به هفته دولت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خاطرنشان کرد: هفته دولت فرصتی است که مردم در جریان کارهای دولت قرار گیرند.

فرماندار دشتستان با اشاره به نامگذاری هفته دولت امسال با عنوان آرامش و امید گفت: مسئولان باید با عملکرد مثبت خود آرامش و امیدواری که از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است را برای مردم رقم بزنند.

زارع اضافه کرد: همکاری، همدلی و وحدت بیشتر شوراهای اسلامی شهر و روستا با مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد امور مردم ضروری است.

رئیس تبلیغات اسلامی شبانکاره نیز بیان کرد: نظام اسلامی خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه کرده و این خدمات باید تداوم داشته باشد.

حجت‌الاسلام حمزه نیک‌نژاد با بیان اینکه خدمت خالصانه به مردم و حل مشکلات آنان وظیفه همه مسئولان در دوران خدمتشان است گفت: بدون تردید برقراری عدالت و به کارگیری مدیران با تجربه در بخش‌های مختلف برای خدمت رسانی به مردم ضروری است.

در این آیین مسلم سلیمانی به عنوان بخشدار شبانکاره معرفی و از خدمات مختار چترسنجی(بخشدار سابق شبانکاره) تقدیر شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 30 مرداد 1393 03:38 ب.ظ