تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر اعلام کرد: بهره برداری از 97 پروژه اقتصاد مقاومتی در هفته دفاع مقدس
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر اعلام کرد: بهره برداری از 97 پروژه اقتصاد مقاومتی در هفته دفاع مقدس

یکشنبه 30 شهریور 1393 11:28 ق.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر

http://www.pseez.ir/pseez_content/media/image/2012/02/8790_orig.JPG

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اعلام برگزاری 4 هزار برنامه در هفته دفاع مقدس در استان بوشهر گفت: این برنامه‌ها در پایگاه‌ها، حوزه‌ها، نواحی، یگان‌های رزم، ادارات و کارخانجات بسیج بوشهر برگزار می شود.

سردار فتح‌الله جمیری در نشست خبری با رسانه های استان بوشهرافزود: به مناسبت هفته دفاع مقدس بیش از 4 هزار برنامه مختلف در 2500 رده تحت امر سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این برنامه‌ها در پایگاه‌ها، حوزه‌ها، کانون‌ها، واحدهای مقاومت دانش‌آموزی، نواحی، یگان‌های رزم، ادارات و کارخانجات بسیج بوشهر برگزار خواهد شد.

http://www.pseez.ir/pseez_content/media/image/2012/02/8790_orig.JPG

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر عنوان کرد : رژه نیروهای مسلح، بازسازی عملیات والفجر 8، بزرگداشت روز سرباز، همایش تجلیل از زنان ایثارگر، پیاده‌روی خانوادگی، همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت و برگزاری گردهمایی راویان دفاع مقدس از شاخص ترین برنامه های سپاه امام صادق(ع) در هفته دفاع مقدس در استان  بوشهر است.

جمیری با بیان اینکه سرعت بخشیدن به اجرای اقتصاد مقاومتی از برنامه‌های سپاه در بوشهر است، بیان کرد: اجرای 1600 طرح اقتصاد مقاومتی با 20 میلیارد تومان اعتبار در دستور کار سپاه امام صادق(ع) است که شامل طرح‌های کوچک زودبازده است.

وی ادامه داد: به مناسبت هفته دفاع مقدس از مجموع 58 سالن ورزشی بنام طرح سوله صالحین، 38 سالن افتتاح می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: در این مدت 3 حوزه بسیج محلات، یک باشگاه تیراندازی مجهز، یک درمانگاه و 38 پایگاه مقاومت تیپ پیاده سپاه امام صادق(ع) که از پروژه‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری است، افتتاح می‌شود.

جمیری افزود: برای افتتاح 97 پروژه اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر 14 میلیارد تومان هزینه شده و 27 هزار و 610 متر زیربنای این پروژه‌هاست.

وی گفت: این طرح‌ها برای استفاده عمومی هم هست و از محل اعتبارات استانی و سپاه کشور تامین شده که جا دارد از مسئولان استان و سپاه کشور قدردانی کنیم.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: همچنین 20 پروژه دیگر نیز تا پایان سال توسط سپاه امام صادق(ع) افتتاح می‌شود.

جمیری در پاسخ به سؤالی در مورد استفاده از ماهواره گفت: باید کار فرهنگی روی خانواده‌ها انجام دهیم و با یک کار اقناعی ضررهای استفاده از ماهواره را بیان کنیم.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اضافه کرد: باید اثرات نامطلوب ماهواره روی دانش‌آموزان، خانواده‌ها را به آنان گوشزد کنیم و تصمیم‌گیرنده نهایی در مورد استفاده یا عدم استفاده از ماهواره خود خانواده‌ها هستند.

وی افزود: با توجه به رشد فکری که مردم ما دارند می‌توانند در این زمینه بهترین انتخاب را داشته باشند اما برنامه ما استفاده از مسائل اقناعی در مورد ماهواره است.
منبع :جنوب نیوز
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 30 شهریور 1393 11:44 ق.ظ