تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - نمایش واقعه غدیر آبپخش جزو 10 اثر برتر کشور بین 135نمایش انتخاب شد
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

نمایش واقعه غدیر آبپخش جزو 10 اثر برتر کشور بین 135نمایش انتخاب شد

یکشنبه 30 شهریور 1393 12:44 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر

امام جمعه آبپخش در جلسه هماهنگی بازسازی واقعه غدیر که در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد اظهار داشت:هر چقدر بتوانیم واقعه غدیر را بهتر معرفی کنیم نسل جوان و آحاد مردم بیشتر به اصل ماجرای غدیر و حقانیت مولی علی(ع)پی خواهند برد.جوادراهپیما-امام جمعه آبپخش در جلسه هماهنگی بازسازی واقعه غدیر که در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد اظهار داشت:هر چقدر بتوانیم واقعه غدیر را بهتر معرفی کنیم نسل جوان و آحاد مردم بیشتر به اصل ماجرای غدیر و حقانیت مولی علی(ع)پی خواهند برد.
1.JPG
حجه الاسلام رضایی افزود:مهمترین دستاورد بازسازی واقعه غدیر تبیین جایگاه ولایت و زعامت در دین مبین اسلام است و باید تلاش شود این واقعه با وسواس زیاد و به نحوی شایسته بازسازی شود.
2.JPG
فرمانده حوزه شهید دستغیب آبپخش نیز در این جلسه اظهار داشت:سال گذشته بازسازی واقعه غدیر در آبپخش برگزار شد و به خاطر اجرای موفق گروه آبپخش تک سهمیه شهرستان برای بازسازی غدیر به بخش آبپخش واگذار شد.
3.JPG
سرگرد غلامرضا زارع بر نهادینه شدن فرهنگ غدیر در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت:باید طوری برنامه ریزی شود که واقعه غدیر مانند واقعه عاشورا جایگاه مردمی پیدا کند و در جامعه نهادینه شود و مردم به صورت خودجوش واقعه بزرگ غدیر را گرامی بدارند.
زارع خاطرنشان کرد:بازسازی واقعه غدیر از استان قم شروع شد و امسال سومین دوره بازسازی واقعه غدیر در استان بوشهر است و انتظار می رود امسال با کیفیت بهتری برگزار شود.
بخشدار آبپخش نیز در این جلسه اظهار داشت:بخشداری و مجموعه ادارات و نهادهای دولتی بخش برای همکاری با عوامل اجرایی بازسازی واقعه آمادگی کامل دارند .
غلامرضا وفایی افزود:خوشبختانه سال گذشته اجرای نمایش غدیر با موفقیت انجام شد که جا دارد از عوامل اجرایی آن تشکر نمایم و امیدوارم امسال این واقعه با کیفیت بهتری اجرا شود.
کارگردان نمایش بازسازی واقعه غدیر آبپخش نیز در سخنانی اظهار داشت:سال گذشته 135کار نمایش بازسازی غدیر در کشور اجرا شد که آبپخش توانست در بین 10اثر برگزیده قرار گیرد که بسیار ارزشمند است.
خداداد رضایی افزود:این عنوان در جشنواره تجلیل از عوامل بازسازی غدیر که با حضور سردار نقدی فرمانده بسیج مستضعفین کشور در یزد برگزار شد بدست آمده است

 رضایی خاطرنشان کرد:کار پارسال نقاط قوت و ضعفی داشت که امسال تلاش می شود ضعف ها برطرف و نقاط قوت تقویت شود.

منبع:پسین آب پخش
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 30 شهریور 1393 12:48 ب.ظ