تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - سرگرد زارع در مصاحبه اختصاصی با آب پخش خبر : دفاع مقدس نگینی تابناک از افتخارات بر تارک ملت ایران می‌درخشد.
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

سرگرد زارع در مصاحبه اختصاصی با آب پخش خبر : دفاع مقدس نگینی تابناک از افتخارات بر تارک ملت ایران می‌درخشد.

یکشنبه 30 شهریور 1393 12:56 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر
آرم سپاه پاسداران نماد چیست؟

صبح امروزسرگرد زارع در مصاحبه اختصاصی با آب پخش خبر در دومین جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس با یادآوری رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و جانفشانی شهدا در دفاع از ایران اسلامی اظهار کرد: هفته دفاع مقدس پاسداشت این ارزش‌هاست و باید جامعه در برابر این زحمات رزمندگان و امام راحل قدردان باشد.

فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش  تصریح کرد:


 حضور مردم در کنار مسئولان و پاسداشت هفته دفاع مقدس می‌تواند این باور اجتماعی را در جامعه زنده کند که دفاع مقدس نگینی تابناک از افتخارات بر تارک ملت ایران می‌درخشد.

 فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در کنار برنامه‌های فرهنگی نشست‌های بصیرتی و حضور سازمان یافته بسیجیان در نماز عبادی سیاسی جمعه از عمده برنامه‌های هفته دفاع مقدس  است.

وی گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان، برگزاری کارگاه بصیرت‌افزایی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و نقاشی و فراخوان گردانهای عاشورا و برگزاری نشستهای سیاسی ومحافل انس با قران وبرگزاری دعاها در کلیه پایگاههای این حوزه اجرا می گردد

زارع در پایان سخنان خود از مسئولان خواست تا با انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جدید  ادامه‌دهنده راه شهدا و ایثارگران باشند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 30 شهریور 1393 12:58 ب.ظ