تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - استاندار بوشهر: مردم خواهان تغییرات هستند؛ تغییر پرآور ناگهانی نبود/ عزل و نصب هایم با فشار هیچ گروهی نیست+تصاویر
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

استاندار بوشهر: مردم خواهان تغییرات هستند؛ تغییر پرآور ناگهانی نبود/ عزل و نصب هایم با فشار هیچ گروهی نیست+تصاویر

دوشنبه 31 شهریور 1393 02:18 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر

استاندار بوشهر در آئین تودیع معاون سیاسی امنیتی اش و معرفی سرپرست برای این معاونت گفت: مبنای تصمیم گیری در عزل و نصب ‏ها فشار گروهی و جناحی نیست و هیچ گروهی تاکنون نخواسته یا نتوانسته فشاری بر روی تصمیم گیری های بنده در این زمینه اعمال کند.

وی تصریح کرد: تصمیم گیری ها در استان بوشهر باید در چارچوب نظام جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید باشد و برای پیشبرد این سیاست ها، تصمیمات را بصورت حرفه ای و بر مبنای سیاست ها و برنامه های دولت پیگیری می کنیم.

سالاری اضافه کرد: دلیلی بر عدم ادامه فعالیت مسوولان دولت قبل در دولت فعلی وجود ندارد و زمینه برای خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی برای همه کسانی که توانایی و شایستگی خدمت را دارند فراهم است.

وی با تقدیر از تلاش ها و زحمات معاون سیاسی سابق استانداری بوشهر اظهار کرد: معاون سیاسی سابق بعنوان یک فرد حرفه ای و دلسوز نظام، امین و معتمد، با تمام توان خدمت کرده و به دنبال حفظ آرامش در حوزه ها بود.


مردم خواهان تغییرات هستند
استاندار بوشهر یادآور شد: باتوجه به تغییر فضای کشور تنها کسی که دراین استان می تواند چیزی را به من تحمیل کند مردم هستند و می توانند تصمیمات مرا تحت تاثیر خود قرار دهند و اگر امروز تغییر و تحولی در حوزه های مدیریتی صورت می گیرد، مبتنی بر افکار عمومی و نظر مردم است که خواهان تغییر و تحول در سطوح مدیریت سیاسی هستند.

وی با بیان اینکه قدردان زحمت همه مدیران هستیم افزود: توصیه ام به هم استانی ها این است که قدردان زحمات همدیگر بویژه نیروهایی که از محیط دیگری برای خدمت به مردم به استانمان آمده اند باشند و تکریم این بزرگواران نخستین نفعش برای استان است برای خدمت دیگر هم میهنان در استان بوشهر رغبت ایجاد می کند.

سالاری گفت: تلاش کرده ام نقاط ضعف و یا انتقاداتی که نسبت به برخی مدیران داشته ام را در ذهنم کم کم پاک کنم و نقاط مثبت عملکرد آنها را تقویت و جایگزین کنم لذا قدردان زحمات، متانت، صبوری، تعهد و آرامش معاون سابق سیاسی امنیتی استانداری بوشهر هستیم .


باج نمی دهم، ولی تابع نظرات مردم هستم
وی خاطرنشان کرد: به هیچکس باج نمی دهم ولی تابع نظر و اراده مردم هستم البته ممکن است افکار عمومی افرادی را برای خدمت در یک مقوله خاص نپسندند ولی برای خدمت در مقوله دیگری به نظام جمهوری اسلامی، مناسب بدانند بنابراین سعی کرده ام که خواست عمومی و افکار عمومی را در عزل و نصب‏ها، ملاک قرار دهم و رضایت خدا و سپس رضایت مردم را در نظر داشته باشم.

تغییر معاون سیاسی امنیتی ناگهانی نبود
سالاری با بیان اینکه تغییر معاون سیاسی ناگهانی نبوده است اظهار کرد: برخورد معاون سیاسی سابق با این مساله خیلی منطقی بود و هدفم این بود که این تغییر و تحول با رعایت حرمت و منزلت وی صورت گیرد و نمی‏خواستیم که کسی که برای این نظام و استان زحمت کشیده با ذره‏ای ناخرسندی از ما جدا شود و ماموریتش تغییر پیدا کند.

سالاری ادامه داد: تقریبا چهل، پنجاه روز پیش بود که در یک جلسه خصوصی، خدمت ایشان از قصد خود مبنی بر تغییر معاونت سیاسی خبر دادم و گفتم که به این تصمیم رسیده‏ ام و می‏خواهم آنرا اجرا نمایم تا تحولی در حوزه این معاونت رخ دهد. ایشان خیلی منطقی با قضیه برخورد کردند و بنابراین این تصمیم ناگهانی و بدون مقدمه نبوده است.

استاندار بوشهر ادامه داد: هفته گذشته هم که مساله را خدمتشان عنوان نمودم، گفتند که اگر امکان دارد این مساله را به هفته آینده موکول فرمایید که بنده هم قبول کردم و جمعه شب هم که خدمتشان بودیم گفتم اعلام کردم این تغییر و تحول را انجام می ‏دهم. هرچند بعد از آن بعضی خبرهای غیرموثق هم بوده که مهم نیست بلکه مهم این است که ما احترامی برای کسانی که برای نظام و استان زحمت ‏کشیده ‏اند قایل هستیم و این مشی کلی‎مان هست.

وی ادامه داد: از زحمات همه کسانی که در راه آرمان‏های مقدس نظام جمهوری اسلامی و اجرای سیاست‎های دولت گام برمی‎دارند سپاسگزاریم و امیدواریم زمینه تعامل و همکاری بهتر در استان بوشهر برای خدمت به مردم فراهم باشد.

در این آیین با تقدیر از خدمات و زحمات محمدحسن پرآور، سیداسماعیل موسوی بعنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر معرفی شد.


منبع نوا جنوب
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 31 شهریور 1393 02:23 ب.ظ