تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - رژه حماسی دفاع مقدس در دشتستان برگزار گردید /تصویر
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

رژه حماسی دفاع مقدس در دشتستان برگزار گردید /تصویر

چهارشنبه 2 مهر 1393 06:54 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر
 همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، رژه‌ 31 شهریورماه نیروهای مسلح همراه با سراسر کشور در شهرستان دشتستان نیز برگزار شد.این مراسم با حضور  فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده تیپ موشکی 26 سلمان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، امام جمعه ،معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار دشتستان ،معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار دشتستان ،و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان، در میدان شهید چمران شهر برازجان برگزار شد.معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتستان درجمع نیروهای مسلح شهرستان دشتستان گفت: دفاع مقدس حادثه ای عظیم بود که هیچ وقت از خاطره مردم سرافراز ایران اسلامی دور نخواهد ماند.

عادل دهدشتی بیان کرد: دفاع مقدس دستاوردهای عظیمی همچون روحیه خودباوری، ایثار، پایداری و ولایت پذیری در پی داشت.

وی ادامه داد: دفاع مقدس یکی از گفتمان های ناب انقلاب اسلامی است که این گفتمان و ظرفیت را می توان براحتی به دنیا ارائه داد.
 
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار دشتستان در پایان با اشاره به دستاوردهای پربار دفاع مقدس، خاطرنشان کرد:بایستی در حوزه ادبیات ، هنر و سینمای مقاومت کار بیشتری صورت بگیرد.
 


سردارعلی رزمجو فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گفت: هفته دفاع مقدس برای اقشار وآحاد مختلف مردم هفته ای گرانبهاست که درآن نمایشگاه ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی درمیان قشرهای مختلف مردم تجلی می یابد.

وی اضافه کرد: جوانان این مرزوبوم در دوران جنگ تحمیلی رژیم بعث صدام علیه جمهوری اسلامی با غیرت دینی و منش و بصیرت و آگاهی و ولایت مداری از مرزهای انقلاب و میهن دفاع کردند.

رزمجو بیان کرد: انقلاب اسلامی امروز مقتدرتر از گذشته در جهان عرض اندام می کند و این از صبر و استقامت خانواده شهدا و جانفشانی و ایثارگری رزمندگان و آزادگان و ملت باوفای انقلابی است.سرهنگ نعمت الله غلامپور فرمانده سپاه جواد الائمه ناحیه دشتستان گفت: این دفاع مقدس برای دشمنان ما عبرتی است که هیچ گاه دشمنان این انقلاب بر کشور ما داشته باشند.

شایان ذکر است ؛یگان های نمونه سپاه، نیروی انتظامی و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان دشتستان آمادگی رزمی نیروهای انسانی خود را در بخش های پیاده نظام و محمول با نمایش انواع سلاح‌ها و تجهیزات به نمایش گذاشتند.

رژه موتوری و خودرویی نیروهای مسلح، از دیگر برنامه های این مراسم بود.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 3 مهر 1393 07:04 ب.ظ