تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - هشدار پلیس به مردم درباره خرید خودرو
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

هشدار پلیس به مردم درباره خرید خودرو

چهارشنبه 16 مهر 1393 07:33 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر
فریب مؤسسات و شرکت‌های تبلیغی فروش خودرو را نخورید
رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: مردم باید در سرمایه‌گذاری خود با شرکت‌های تحت عنوان لیزینگ دقت داشته باشند و اگر قیمت‌ها غیرعرف است نسبت به سرمایه‌گذاری
خود تجدیدنظر کنند.

به گزارش جنوب نیوز، سردار محمدرضا مقیمی، رئیس پلیس آگاهی ناجا در ادامه نشست خبری پلیس آگاهی به مردم هشدار داد که فریب مؤسسات و شرکت‌های تبلیغی فروش خودرو را نخورند و بدانند هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست.
 
رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: در ماه گذشته پرونده‌ای داشتیم که موسسه و شرکتی با ثبت‌نام از مردم و اخذ وجه وعده داده بود که یک ماه دیگر به آنها خودرو بدهد.
 
وی گفت: این روند معقول نیست که شرکت و موسسه بخواهد ضرر بدهد و نظرات مردم را تأمین کند و باید مردم در معامله با شرکت‌هایی تحت عنوان لیزینگ دقت کنند و اگر قیمت‌ها غیر عرف است نسبت به سرمایه‌گذاری تجدیدنظر کنند.
 
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: متأسفانه در ماه‌های گذشته ما با چند نمونه برخورد داشتیم که تعهد دادند پول مردم را برگردانند و دوباره به آنها فرصت دادیم اما متأسفانه بعد از آزادی دوباره شروع به ثبت‌نام کردند و وقتی دوباره آنها را دستگیر کردیم مشاهده کردیم تعداد شکات افزایش یافته بود.
 
به گزارش فارس؛ سردار مقیمی با بیان این مطلب که ما نمی‌توانیم نظارتی بر لیزینگ‌ها داشته باشیم، گفت:‌ ما به مردم هشدار دادیم اما مردم توجه نکردند و باید متولیان که این شرکت‌ها را به وجود می آورند بر گردش و فعالیت آنها نظارت داشته باشند.




دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 16 مهر 1393 07:34 ب.ظ