تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - 60 میلیارد ریال برای 45 طرح ورزشی دشتستان
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

60 میلیارد ریال برای 45 طرح ورزشی دشتستان

پنجشنبه 29 آبان 1393 07:50 ق.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر
فرماندار دشتستان در این مراسم گفت: ورزش موضوعی اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی است .
دکتر ارسلان زارع بابیان کارکردهای مختلف ورزش تصریح کرد : ورزش علاوه بر اینکه موجب سلامتی ، نشاط ، تحرک و پویایی می گردد زمینه مشارکت و نقش افرینی اجتماعی در ارتقاء شاخص های سطح زندگی را نیز در جامعه فراهم می اورد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان ؛ آیین تودیع و تکریم و معارفه ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان با حضور فرماندار و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دشتستان ، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان ، جمعی از مسئولین و ورزشکاران در سالن اجتماعات کانون امام خمینی (ره) شهر برازجان برگزار گردید.فرماندار دشتستان در این مراسم گفت: ورزش موضوعی اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و اقتصادی است .
دکتر ارسلان زارع بابیان کارکردهای مختلف ورزش تصریح کرد : ورزش علاوه بر اینکه موجب سلامتی ، نشاط ، تحرک و پویایی می گردد زمینه مشارکت و نقش افرینی اجتماعی در ارتقاء شاخص های سطح زندگی را نیز در جامعه فراهم می اورد .
وی با تاکید بر اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید ، استاندار محترم و مسولین ذیربط در عرصه ورزش و جوانان گفت: بایستی با تکمیل طرح های نیمه تمام و تقویت سخت افزارهای موثر در توسعه ورزش از ظرفیت سازمان های مردم نهاد استفاده بهینه گردد.
نماینده عالی دولت در دشتستان در پایان اظهار داشت : در سال جاری بالغ بر 60 میلیارد ریال صرف اجرای 45 طرح ورزشی در شهرستان خواهد شد .
 
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: استان بوشهر دومین استان جوان کشور است لذا باید تلاش بیشتری در راستای حل مشکلات جوانان این استان داشت.
 بهروزیان فرد ضمن تشکر از فعالیت دو ساله علی حاجیانی در سمت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان افزود: این تودیع و معارفه دلیل ناتوانی وی در این سمت نسیت، بلکه میخواهیم از ایشان در جاهای دیگری از بدنه ورزشی استفاده کنیم.
وی ادامه داد: سرانه ورزشی شهرستان دشتستان به ازای هر نفر 68 سانتی متر مربع می باشد که شامل 17 سالن ورزشی و یک استخر شنا می باشد.

در پایان این مراسم نیز با اهدای لوح تقدیر از زحمات علی حاجیانی تقدیر شد و حکم نادر آزاده به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان به وی اهداء گردید.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 29 آبان 1393 07:52 ق.ظ