تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - بوشهری ها روی قبر انگلیسی های متجاور
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

بوشهری ها روی قبر انگلیسی های متجاور

سه شنبه 28 بهمن 1393 10:26 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر
خبرگزاری جمهوری اسلامی نوشت: یادگار دوران دفاع مقدس گفت: ایران اسلامی باوجود شرایط موجود کشور و تحریم های ناجوانمردانه در اوج اقتدار و عظمت بسر می برد.

 سردار سعید قاسمی دوشنبه شب در یادواره سرداران و 212 شهید شهرستان گناوه افزود: اوج و عظمت ایران صدای اسرائیلی ها را در آورده بگونه ای که آنان به سازمان ملل اعلام نموده اند که بدبخت شدیم و به دادمان برسید که در غزه، لبنان و یمن دست ایرانی ها را می بینیم و ما را محاصره کرده اند.

وی به بررسی دستاوردهای انقلاب و دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: پس از گذشت 37 سال از انقلاب امام شناسی، انقلاب شناسی و دفاع مقدس شناسی درکتب درسی ما نیامده و چند برگ از این کتب از امام و انقلاب آموزشی به دانش آموزان داده نشده است.

قاسمی ادامه داد: درکل کتاب های درسی کتابچه آمادگی دفاعی وجود دارد که خواندن آن هم اختیاری است و در آن راجع به آتش نشانی و نحوه ماسک زدن آورده شده است.

وی گفت: در مانور بزرگ بیست و پنج میلیونی شیعیان در اربعین از نجف تا کربلا که پشت دشمن را لرزاند و یک اتفاق ویژه آخر زمانی بود کلمه ای از ان نگفتیم اما خباثت ها و یا اسیدپاشی افراد برجسته و بزرگ جلوه داده می شود.

این یادگار دوران دفاع مقدس ادامه داد: مردم دلیر و مقاوم استان بوشهر مردم از نسل رییسعلی دلواری و انقلابی اند که اجازه ندادند انگلیسی ها به خاک کشور تجاوز کنند.

وی ادامه داد: در تداوم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یک طرح پیشنهادی برای مردم استان بوشهر دارم که آرزویم بوده اگر چه ممکن است با آن مخالفت شود.

سردار قاسمی گفت: از مسوولان این استان می خواهم که این طرح در برابر خط ونشان کشیدن انگلیسی ها که گفته اند اگر بخواهیم سفارت خودرا افتتاح کنیم و دو تا کانتینر وارد کنیم و بدون اینکه ایرانی ها حق بازرسی از آن را داشته باشند، است.

وی اظهارکرد: دراین طرح انتظار دارم که بر سر قبر انگلیسی های متجاوز در بوشهر همه آحاد جامعه حضور و با مشت های گرده خود همانند راهپیمایی 22 بهمن حضور و با سر دادن شعارهای تند قدرت حیدری را به رخ آنان بکشانید.

وی گفت: در این برنامه از شهدای زنده همانند ورزشکار بزرگ مهرداد کرم زاده که در مسابقات جهانی از دست دادن با ملکه انگلیس خودداری کرد و دیپلماسی غیرت شیعه را بنمایش گذاشت ، دعوت کنید نه از فوتبالیست هایی که حرکات ناشایست در میادین انجام می دهند.


قاسمی از برگزارکنندگان یادواره شهدای شهرستان گناوه قدردانی کرد و گفت: حضور درچنین برنامه هایی عین یک فرد دوپینگ کرده برای مدت ها انرژی می گیرم.

یادواره بزرگ سرداران و 212 شهید شهرستان گناوه دوشنبه در باحضور پرشور و استقبال گسترده در مصلای جمعه این شهر برگزار شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 1 اسفند 1393 01:28 ب.ظ