تبلیغات
به پایگاه خبری بخش آبپخش خوش آمدید - انتصاب معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر
جدیدترین خبرها در آبپخش خبر

انتصاب معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر

جمعه 1 اسفند 1393 08:13 ب.ظ

نویسنده : مدیریت آبپخش خبر

در آیینی با حضور فرمانده سپاه استان بوشهر و جمعی از فرماندهان و بسیجیان معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر معرفی شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آیین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه خدمت در راستای دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی مایه افتخار و عزت است اظهار داشت: فرهنگ جهاد، دفاع و شهادت در نیروهای ارزشی نهادینه شده است و این مهم در راستای راه انبیای الهی(ع) است.

سردار فتح‌الله جمیری با بیان اینکه نیروهای ارزشی مانند بسیج و سپاه با خدا معامله کرده‌اند بیان کرد: این نیروها در مسیر فعالیت و خدمت، خدمات بسیاری برای پیشرفت اهداف اسلام و انقلاب اسلامی انجام داده‌اند که ماندگار است.

وی، با بیان اینکه اقتدار نیروهای سپاه و بسیج سبب عزت ایران اسلامی شده گفت: امروز اقتدار این نیروها به حدی است که نام سپاه و بسیج سبب عزت و افتخار برای اسلام و ایران اسلامی است.

جمیری، ولایت مداری و خدمت رسانی از مهم‌ترین شاخصه‌های تغییرناپذیر بسیجیان و نیروهای سپاه پاسداران دانست و بیان کرد: این نیروها در ابعاد معنوی، نظامی، علمی و فرهنگی خود، تحقق بخش کلام الهی در قرآن کریم هستند.

وی، در این مراسم ضمن تقدیر از سرهنگ نصرالله غزنوی که طی 30 سال خدمت صادقانه در لباس پاسداری به بازنشستگی نائل شده بود، طی حکمی سرهنگ دوم پاسدار سهراب انبارکی به عنوان معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  معرفی و برای هر دو آرزوی توفیق و سربلندی کرد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 1 اسفند 1393 08:17 ب.ظ